Užsidirbkite pinigų su viena geriausių PTC svetainių ClixSense

ClixSense buvo įkurta 2007 metų vasarį. Ji veikė nepriekaištingai visa laiką tiek uždarbiautojams tiek reklamuotojams ir ji buvo pertvarkyta 2011 m. Tai buvo ne tik išvaizdos pagerėjimas, bet taip pat padidėjo ir uždarbio galimybės. Svetainės išvaizda yra tvarkinga ir nepaisant daugelio funkcijų kurias ši svetainė turi, ja labai paprasta naudotis. Norėčiau pasakyti, kad ClixSense turi geriausią scriptą kokį aš kada nors matęs PTC svetainėje.

Registruotis į ClixSense

Registracijos procesas yra šiek tiek sudėtingesnis nei kitų svetainių. Paspauskite registracijos mygtuką, tuomet užpildykite formas kitame puslapyje. Jūsų šalis randama, o tušti laukai turi būti užpildyti. Yra keturi žymėjimo langeliai, pirmas tai, kad sutinkate su ClixSense taisyklėmis (tik tuo atveju, jei sutinkate, žinoma). Kiti pažymimi langeliai yra tam kad, parodyti arba paslėpti savo tikrąjį vardą, elektroninio pašto adresą. Tai jūsų pasirinkimas, pažymėtį ką norite. Pasirinkite mokėjimo metodą, jūsų prisijungimo duomenys, ir atsakymą į slaptą klausimą. Nesijaudinkite, viskas gali būti pakeista vėliau. Kai viskas yra vietoje, spustelėkite Kurti paskyrą mygtuką. Toliau gausite sveikinimo e-mail, kuriame yra aktyvavimo nuorodą. Spustelėkite šią nuorodą, tada jūs galite prisijungti prie savo paskyros.

Iš pirmo žvilgsnio aišku, kad ClixSense svetainė yra puikus įrankis. Ji suteikia išsamią informaciją apie kiekvieną svetainės aspektą. Jūs galite pamatyti savo up-line ir down-line. Bet kokią informaciją kurios kada nors reikės dėl ClixSense jūs rasite svetainėje.

Reklamų peržiuros

Spaudinėti reklamas nėra privaloma ClixSense svetainėje. Jūs galite uždirbti komisinius iš savo referalų, net ir patys neperžiūrinėdami nuorodų. Jei norite peržiūrėti reklamas tereikia paspausti View Ads mygtuką. Yra keturių tipų reklamos ClixSense svetainėje:

 • Micro – $0.001 / 3sec
 • Mini – $0.003 / 10sec
 • Standard – $0.01 / 30sec
 • Extended – $0.02 / 60 sec

Labai rekomenduojama patikrinti svetainių keletą kartų per dieną, gali būti naujų reklamų.

ClixSense turi įrankių juostą, kuri gali būti pritaikoma pagal jūsų poreikius. Jos pagrindinis bruožas yra tas, kad ji rodo jūsų balansą ir esamų reklamų kiekį realiu laiku. Jūs nepralesite jokios reklamos su šia įrankių juosta.

Po to kai paspaužiate reklamine nuorodą atsiranda „Captcha“ įrankis. Yra 5 paveikslėliai, 4 šunys ir 1 katė. Raskite katę ir ją spustelėkite. Šis įrankis skirtas filtruoti nuo sukčių ir auto paspaudėjų, kad užkirsti kelią piknaudžiavimui. Šis įrankis atsiranda kiekvieną kartą kai paspaudžiate nuorodą. Dar viena nauja funkcija atsiradusi po atnaujimo, tai kai peržiųrite reklamą turi ją peržiurinėtį nurodytą laiką, negalite tiesiog sumažinti skirtuką, žodžių turite būtinai peržiūrėti reklamą nurodytą laiką su atidarytu naršyklės langu.

ClixSense siūlo dar vieną būdą užsidirbti tai „ClixGrid“. Patekę ten rasite tinklelį langelių paveikslo fone, kuriuos jūs galite spustelėti tikėdamiesi rasti prizą. Premija gali būti nuo $ 0,10 iki $ 5. Štai screenshotas su laimėtu $ 1 prizu.

Nėra jokios ClixGrid strategijos arba taktikos laimėti daugiau pinigų.Taisyklė yra labai paprasta: kuo daugiau paspausite tuo aukštesni jūsų šansai laimėti pinigų. Pažvelkite, kaip ClixGrid atrodo.

Narystės

Standartiniai nariai

 • Guaranteed Ads Daily – 1 ($0.01) and several micro ads. It can be more than one standard ad, and the amount of micro ad theoretically is unlimited (it varies between 6-20 / day).
 • ClixGrid Chances – 25 (10 seconds timer)
 • Pay per Click – $0.001 to $0.02
 • Welcome Ads – none
 • Pay per Referral Click $0.0002 to $0.004
 • Signup Commissions – none
 • Upgrade Commissions – $2.00 per upgraded direct referral (this applies only for the 1st level)
 • Sales Commissions (Ad Credits and ClixGrid Purchases) – 10% up to $1.00 per purchase limited at $50 per referral
 • Payout threshold: $8

Premijinė narystė – tik $17 / Metam!

Mokėti pinigus už Premium narystės galite pripažintais mokėjimo būdais arba iš jūsų ClixSense balanso. Be to, galite mokėti dalimis is savo pagrindinio balanso ir likusią sumą su savo mokėjimo procesoriumi. Premijiniams nariams referalų sistema 8 lygių gylio.

 • Guaranteed Ads Daily – 4 ($0.01) and several micro ads.
 • ClixGrid Chances – 50 (5 seconds timer)
 • Pay per Click – $0.001 to $0.02
 • Welcome Ads – 100 . This means when you get your ClixSense account upgraded, you get 100 ads available to click, all of them worth $0.01. They remain available until you click them. These ads only will credit $1 into your ClixSense account, cutting the upgrade price by $1.
 • Pay per Referral Click $0.0002 to $0.004
 • Signup Commissions – ClixSense pays you $0.50 when your referral earns $1 for himself/herself
 • Upgrade Commissions – $2.00 per upgraded direct referral + $1.00 per upgrade through 7 more levels
 • Sales Commissions (Ad Credits and ClixGrid Purchases) – 10% up to $2.00 per purchase limited at $100 per referral
 • Payout threshold: $6

ClixSense leidžia jums upgradinti vieną ar daugiau jūsų referalų. Jei nusprendėte upgradinti savo referalą, tiesiog pasirenkat jo (jos) vardą, ir upgradinat už $ 15. Tokiu atveju jus negausite 2 $ komisinių už jūsų referalų atnaujinimą, bet dėl šios priežasties kaina yra $ 2 mažesnė.

Referalai

ClixSense nėra parduodami, nuomojami referalai. Galite pasikliauti tik savo tiesioginiai referalais. Pasistenkite surasti kuo daugiau, tiesioginių referalų ir jūsų uždarbis padidės. Jei turite premium naryste jūs uždirbate iš 8 lygio gylio referalų, bei komisiniai už referalų paspaudimus padidėja atitinkamai.

Mokėjimai

ClixSense moka pinigus per AlertPay, PayPal, Liberty Reserve arba čekis. Standartiniams nariams išmokėjimo riba yra 8 $ ir $ 6 Premium nariams, tik čekių yra $ 100. Kai pasieksite išmokėjimo minimumą, šalia jūsų pagrindinio balanso atsiras mygtukas išmokėti. Mokėjimai bus įvykdyti kiekvieną pirmadienį, kai jūs paprašote išmokėti savo pinigus, jums bus sumokėta kitą pirmadienį.

ClixSense uždaro neaktyvių vartotojų sąskaitas po 90 dienų neaktyvumo.

Registruotis

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *