Payza

Payza yra interneto mokėjimo platforma, kuri leidžia kiekvienam, turinčiam elektroninio pašto adresą siųsti ir gauti pinigus internete. Su Payza sąskaitą jūs galite vykdyti verslą internete, įnešti ir išsiimti pinigus, keisti valiutas, dalyvauti jų referalų programoje, gauti išmokas ir daug daugiau!

Paskyros tipai ir mokesčiai

Yra trys Payza sąskaitų tipai: Personal Starter, Personal Pro, ir Business. Personal Starter yra skirta pradedantiems naudotis paskyra. Šiai paskyrai nėra taikomi mokesčiai jei įplaukos per mėnesį neviršija 400$ (arba ekvivalentišką kitai valiutai) per mėnesį arba 2000$ per sąskaitos naudojimo laikotarpį.
Personal Pro ir Business paskyras galima naudoti be apribojimų, tik joms yra taikomi nustatyti mokesčiai. Yra svarbu pasirinkti tinkamą sąskaitos tipą, kad būtų išvengta papildomų mokesčių. Bet kuris pardavėjas turi atsidaryti Business sąskaitą ir pasirinkti tinkamą kategoriją apibūdinantį savo verslą.
Personal Pro ir Business paskyroms pinigų gavimui yra taokomas 2,5% + 0,25 $ mokestis.

Pinigų gavimas

Nepatvirtintas ar patvirtintas Personal Starter paskyra netaikant mokesčių gali gauti iki 400$ per mėnesį arba 2000$ per visą sąskaitos naudojimo laiką.
Norint gauti daugiau nei 400$ per mėnesį ar 2000$ per visą naudojimosi laikotarpį jums reikės pasitvirtinti Personal Pro sąskaitą. Personal Pro sąskaita gali gauti neribotą kiekį lėšų.

Pinigų siuntimas

Visų sąskaitų tipai pinigus į kitas Payza sąskaitas pinigus galiu siųsti nemokamai. Taip pat visos patvirtintos paskyros vienu metu gali siųsti nelimituotą pinigų sumą. Jei paskyra yra nepatvirtinta pinigų siuntimams yra taikomi mėnesiniai arba metiniai apribojimai, tol kol paskyros bus patvirtintos.

Referalų programa

Kviesdami narius jūs galite užsidirbti papildomų pinigų. Tam reikia pasinaudoti savo referaline nuoroda, per kurią kiti asmenys gali užsiregistruoti.
Galima uždirbti 5$ už kiekvieną patvirtintą paskyrą ir 10$ už kiekvieną dešimtą patvirtintą paskyrą. Norint gauti išmoką jūsų referalas turi užsiregistruoti Personal Pro arba Business paskyrą ir išsiųsti / gauti ne mažiau kaip 250$. Referalai iš to paties IP adreso yra neatlyginami.

Payza-issued Prepaid Card

Galima užsisakytis išankstinio apmokėjimo kortelę, kuria galima apmokėti už pirkinius tiek parduotuvėse tiek internetu, taip pat išsiimti pinigų iš bet kurio bankomato. Kortelės išdavimo mokestis yra 19,95$.
Norint užsisakyti kortelę reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie Payza sąskaitos.
 2. Spauskite banerį „Get Card“, kuris pasirodo „Home“ puslapyje.
 3. Pasirinkite, kortelės tipą (rinkitės USD valiutos kortelę).
 4. Tapatybės patvirtinimui reikia pateikti skanuotą dokumentą, kuriame būtų matyti jūsų „ID numeris“ (tam tinka paso kopija arba ID kortelė), ir adreso patvirtinimo dokumentą (tam tinka skanuota sąskaita, kur būtų matyti jūsų adresas: sąskaitą už telefoną, elektrą, vandenį ar pan.
 5. Patvirtinkite savo adreso informaciją, ir tada spustelėkite „Next Step“. Atkreipkite dėmesį, kad jei jūs pakeisite adresą, naujasis adresas bus įrašytas į jūsų profilį. Adresas profilyje ir jūsų adreso įrodymas turi atitikti pristatymo adresą.
 6. Pasirinkite apmokėjimo būdą, kuriuo norite apmokėti vienkartinį registracijos mokestį ir taip pat pasirinkite siuntimo tipą, įveskite savo „Transaction PIN“ ir pasirinkite „Complete“.
 7. Po to jūs būsite nukreipti į „Complete“ puslapį.

Mokesčiai

 • Pinigų įnešimas į kortelę – 1,00$ (nuskaičiuojama nuo įnešamos sumos)
 • Apmokėjimas už pirkinius parduotuvėje – 0,50$
 • Pinigų išėmimas iš bankomato – 3,00$
 • Mėnesinis aptarnavimo mokestis – nemokamai
 • 3 mėnesių neaktyvumo mokestis – 1,00$ (nuskaičiuojama iš Payza sąskaitos kiekvieną mėnesį)
 • PIN kodo pakeitimas – 1,00$
 • Valiutos keitimo mokestis – 2,5% (Tai reiškia, kad išsiimant iš bankomato ar apsiperkant pinigai yra keičiami iš USD į LTL, todėl yra taikomas šis mokestis)

Limitai

 • Maksimalus kortelės balansas 5000,00$
 • Minimalus pinigų įnešimas į kortelę 10,00$
 • Maksimalus vienkartinis pinigų įnešimas į kortelę 2500,00$
 • Dienos išlaidų limitas pirkiniams 5000,00$
 • Dienos grynųjų pinigų išėmimo iš bankomatų limitas 1000,00$
 • Pinigų iš Payza sąskaitos į kortelę įnešimo laikas 2-4 darbo dienos
 • Pinigų įnešimo per dieną galimi kartai – 3
 • Pinigų įnešimo per savaitę galimi kartai – 10
 • Pinigų įnešimo per mėnesį galimi kartai – 20

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *