Kur gauti referalų?

Ar norite padidinti savo uždarbį? Neabejoju jūsų atsakymas – Taip. Tam yra sugalvota speciali referalinė sistema, kurios pagalba jūs savo uždarbį galite didinti, 10, 100 ir daugiau kartų, viskas priklauso tik nuo jūsų pačių aktyvumo ieškant jų. Sistema veikia taip, jūs pakviečiat žmogų dirbti į sponsorių, o sponsorius jums sumoka už tai, kad jūs atvedėte naują darbuotoją. Jūsų referalas spaudinėdamas nuorodas uždirba jums pinigus, pats nieko neprarasdamas, kuo daugiau jų turėsite tuo daugiau uždirbsite. Tai dar ne viskas, daugelis sponsorių suteikia galimybę referalus tiesiog nuomotis už tam tikrą mokestį. Nuomoti referalai, tai tiesiogiai, o ne per referalinę nuorodą užsiregistravę žmonės. Vieno referalo nuomos kaina dažniausiai būna apie $0.20 ~ $0.30, priklausomai nuo sponsoriaus. Taigi kyla klausimas kaip ir kur ieškoti referalų?

1.

Trafiko apsikeitimo tinklapiai. Pasinaudokite trafiko apsikeitimo puslapiais.
http://www.easyhits4u.com
https://trafficmonsoon.com
http://www.hitlink.com
http://trafficg.com
http://www.traffic-splash.com
http://www.startxchange.com
http://www.sweeva.com

2.

Referalų programos. Pasinaudokite referalų apsikeitimo programomis, pasinaudodami šių tinklapių pagalba:
http://www.getref.com/
http://www.programrefs.com
http://www.targetrefs.com
http://www.simplerefs.com
http://www.downlinerefs.com

3.

Forumai. Prisiregistruokite į kuo daugiau forumų, dalyvaukite diskusijose, siūlykite šio uždarbio būdą. Lietuviškų forumų labai daug, todėl šansai susirasti referalų nemaži.

4.

Elektroninio pašto marketingas. Jūs galite siuntinėti laiškus su pasiūlymu dirbti ir būti jūsų referalu, pasinaudodami šių tinklapių pagalba:
http://mailchimp.com/
http://www.verticalresponse.com
http://www.icontact.com/

5.

Pokalbiai (Chat), socialiniai tinklai. Kalbėkite su draugais apie tai kaip galima uždirbti pinigų internete, pasiūlykite šią galimybę ir jiem. Pakvieskite kuo daugiau draugų socialiniuose tinkluose tokiuose kaip: facebook, google+, one, twitter, pažinčių portalose ir t.t… Pasiūlykite jiems šį unikalų uždarbio būdą.
Norėdami gauti daugiau draugų twitter, papildomų facebook’o like, peržiūrų pasinaudokite šiais naudingais tinklapiais:
http://twiends.com
http://www.youlikehits.com

6.

Išmokų įrodymai. Dauguma žmonių pamatę gautas išmokas, patiki, kad uždirbti tikrai įmanoma ir patys nusprendžai pradėti dirbti. Tai puikus dalykas kaip įrodymas ir motyvacijos priemonė.

7.

Asmeninis interneto puslapis, blog’as. Norint nemokamai susikurti interneto puslapius galite pasinaudoti šiais tinklapiais:
http://blogger.com
http://weebly.com
http://yola.com
http://www.blogas.lt/
http://www.webnode.com/

8.

Komentarai. Pranekište apie šio uždarbio galimybę tiesiog rašydami komentarus įvairiuose blog’uose, puslapiuose, portaluose, youtube video komentaruose ir t.t.

9.

Elektroninis gidas. Parašykite elektroninį gidą apie šį uždarbį ir paplatinkite įvairiuose failų talpinimo puslapiuose, tokiose kaip mediafire, rapidshare, megaupload, torrent’uose.

10.

Skelbimai. Skelbkite šį pasiūlymą įvairiuose skelbimų portaluose.
http://www.skelbiu.lt
http://www.alio.lt/
http://www.skelbimai.lt/
http://skelbimai.draugas.lt/
http://www.skelbi.lt/

Kai jau turėsite surinkę pakankamai referalų, galėsite uždarbį padidinti dar labiau, bet tai jau reikalaus jūsų investicijų. Kiekviename sponsoriuje galima tobulinti savo narystę (upgrade). Tai yra jūs nusiperkat auksinę (GOLD) narystę. Ką už tai gaunate? Už referalo paspaudimą dvigubai daugiau mokama, bei patys turite dvigubai daugiau paspaudimų per dieną. Nuomotis referalus jums kainuos žymiai pigiau.

One comment

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *