Kaip pradėti dirbti?

DARBO INTERNETE PRIVALUMAI:

  • Norėdami pradėti dirbti, neprivalėsite investuoti savo pinigų, investuoti galėsite pirmuosius savo uždirbtus pinigus, taip dar labiau padidinsite uždarbį.
  • Uždarbis priklausys tik nuo darbui skirto laiko ir pastangų.
  • Dirbti galėsite visur, kur tik yra prieiga prie interneto.
  • Dirbti galėsite bet kada: ryte, dieną, vakare ar naktį, kai tik jums patogiausia.
  • Laisvas darbo grafikas.

ĮSPĖJU:
Iš pat pradžių uždirbsit po kelis ar kelioliką centų per dieną, bet po kurio laiko jūsų sąskaitose susikaups didesnės pinigų sumos, todėl svarbu nepalūžti ir dirbti toliau. Išgrynintus pinigus galėsite investuoti į tuos pačius sponsorius, iš kurių gavote išmokas ir taip dar labiau padidinti savo uždarbį, apsipirkti elektroninėse parduotuvėse, taip pat ir persivesti į savo banko sąskaitą. Taigi jei manote, kad toks darbas yra tik laiko švaistymas arba, kad vos tik pradėję dirbti, iš karto pradėsite krautis milijonus, geriau net nepradėkite ir palikite šį puslapį dabar.

1 ŽINGSNIS

Darbui internete geriausią būtų naudoti „Mozilla Firefox“ arba „Google Chrome“ internetines naršykles.
Jei dar neturite, primygtinai rekomenduoju susikurti GMAIL elektroninę pašto dėžutę. Tai vienas svarbiausių įrankių norint dirbti internete, nes čia bus siunčiami svarbiausi duomenys skirti darbui internete. Patarčiau susikurti dvi pašto dėžutes – vieną jūsų paskyroms sponsoriuose,kadangi iš sponsorių gausite nemažai spamo, kitą Paypal sistemai. GMAIL yra nemokama, patikima, stabili elektroninė pašto dėžutė. Lietuviškos el. pašto dėžutės netinka.
GMAIL el. pašto dėžutę galite susikurti paspaudę ČIA.

2 ŽINGSNIS

Norėdami iš sponsorių atsiimti uždirbtus pinigus, privalote turėti elektroninio banko paskyrą. Dažniausiai sponsorių naudojami yra PayPal ir Payza elektroniniai bankai. Jeigu dar neturite paskyrų šiuose bankuose, spauskite ant nuorodų žemiau ir sekite instrukcijas.

Kaip atsidaryti PayPal sąskaitą?
Kaip atsidaryti Payza sąskaitą?

3 ŽINGSNIS

Atsidarę savo elektroninio banko sąskaitą, galite pradėti darbą. Pasirinkite iš kairėje tinklalapio pusėje esančių uždarbio būdų jums priimtiniausią variantą. Mano pasiūlymas pradedantiesiems PTC (pinigai už nuorodų spaudymą), tačiau būtinai patikrinkite visus būdus, galbūt rasite jums tinkantį ir patinkantį. Kiekvienas sponsorius pateiktas tinklalapyje turi išsamų aprašymą, Lietuviškas VIDEO pamokas, kurias peržiūrėję būsite apmokyti kaip dirbti su pasirinktu sponsoriumi. Pasirinkite vieną iš siūlomų sponsorių ir spauskite ant logotipo arba mygtuko registruotis, kad prisiregistruotumėte ir galėtumėte pradėti darbą. Primenu, galite laisvai registruotis ir į visus sponsorius, nes kuo daugiau jų dirbsite tuo daugiau uždirbsite.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *