Darbas su GPT

GPT tinklapiai (Get Paid to, liet. mokama už kažką) – Tai šiek tiek kitokio pobūdžio uždarbio būdas, jame reikia atlikti tam tikrą darbą. Kai kam gali pasirodo daug sunkiau, bet ir atlygis geresnis. Taip pat, pats darbas nėra toks monotoniškas kaip PTC. Keletas pvz.: Užsiregistruoti puslapyje, pakomentuoti blogo įraša arba įkelti nuorodą į soc. žymų tinklą (social bookmark site, pvz. Digg). Mažiausias siūlomas atlygis yra 10 dolerio centų, o darbų kiekis per dieną nėra limituojamas tinklapio ir priklauso tik nuo užsakovų. Kas ir kodėl moka? Čia viskas dar paprasčiau, žmonės dažniausiai nori pakelti savo blogo ar puslapio lankomumą ar reitingus paieškos tarnybose. Taip pat, ieškoma referalų ar kažkam labai tingisi rašyti straipsnį, todėl bandoma rasti išeitį. Tokio tipo tinklapių referalu bonusai būna maži, nes uždarbis yra pakankamai didelis.

Rewarding Ways

RewardingWays neribotos galimybės užsidirbti pinigų atliekant paprastas nesudėtingas užduotis. Atliktos užduotys skaičiuojamos taškais, 1 taškas vertas $1.00.
Minimali suma norint gauti išmokėjimą yra tik $1. Pinigus išmoka į PayPal, AlertPay sąskaitas arba surinkus $5 galima pasirinkti $5 vertės Amazon Gift čekį. Prieš atsiimant pinigus būtina tapti RewardingWays veried nariu, tai nieko nekainuoja, tereikia įvesti telefono numerį, jums paskambins robotas kuris pasakyks PIN numeriuką kurį turėsite suvesti RewardingWays tinklapyje. Jei neradote, kur įvedamas PIN numeris spauskite ČIA. Išmokų įrodymai.
Vienas taškas surenkamas per 30min. – 1val. priklausomai nuo jūsų pasirinktų užduočių sudėtingumo ir mokumo, tas pačias užduotis galite vykdyti daugybę kartų.

P.S registruojantis būtina įvesti teisingus duomenis, nes po registracijos į jūsų elektronįnį paštą bus atsiųsta patvirtinimo nuoroda, kad galėtumėte užbaigti registraciją ir sėkmingai pradėti dirbti.

PiggyBankGPT

PiggybankGPT jums sumokės už reklamų spaudymus, užduočių vykdymą, ir įvairias kitas užduotėles.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *