Banko kortelė atsiskaitymams internetu

Norite apsipirkti internetinėje parduotuvėje arba atlikti įvairius mokėjimus? Tai labai paprasta, viskas ko jums reikės yra banko sąskaita ir kortelė skirta atsiskaitymams internete. Tokios kortelės vadinamos virtualiosiomis, jos yra skirtos tik atsiskaitymams internete, ja negalėsite naudotis bankomatose, atsiskaityti parduotuvių kasose. Galite naudotis „Visa Virtuon“ arba virtualiosiomis „MasterCard“ kortelėmis.

Atsiskaitymams internete taip pat tinka kreditinės kortelės, tačiau jas sudėtinga gauti, kainuoja daugiau nei įprastos debetinės kortelės, reikalingos nuolatinės pajamos, o virtualiąją kortelę gali gauti kiekvienas pilnametystės sulaukes asmuo.

Kur galima įsigyti virtualiają kortelę?
Bet kuriame SEB, Ūkio Bankas, DnB Nord Bankas, Swedbank banko padalinyje, esančiame jūsų mieste arba užsisakyti internetu.

Kaip atrodo kortelė skirta atsiskaitymams internete?
Kortelės neturi magnetinės juostelės ar lustinio skaitytuvo turi tik kortelės numerį ir CVV2/CVC2 kodus. Tai pagrindiniai duomenys kurių reikės norint atlikti pavedimus internete, jie bus užrašyti ant kortelės ir kortelės išdavimo sutartyje.

Kaip kortele atsiskaitoma internetu?
1. Užpildoma paslaugų teikėjo ar prekių pardavėjo svetainėje pateikta elektroninė mokėjimo forma. Pildant šią formą, paprastai reikia nurodyti:
kortelės turėtojo vardą ir pavardę;
kortelės turėtojo adresą;
kortelės numerį;
kortelės galiojimo laiką;
trijų skaitmenų CVV2 ar CVC2 kodą – jis nurodytas kortelės parašo juostelėje ar atskirame lape, kuris įteikiamas banke kartu su kortele.
2. Pardavėjas rezervuoja, vėliau nurašo reikiamą sumą iš formoje nurodytos kortelės sąskaitos.

Kortele „Visa Virtuon“ saugu atsiskaityti visose „Visa“ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse, o kortelės „Visa“ pripažystamos beveik visur. Kortelės išdavimo mokestis – 20 Lt, metinis sąskaitos tvarkymo mokestis (netaikomas pirmaisiais metais) – 20 Lt, atnaujinimas – 20 Lt. SEB Banko „Visa Virtuon“ kortelė galioja 4 metus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *