20dollars2surf

20Dollars2Surf paleistas 2008m, tai senas ir patikimas prancūzų surfas, turintis virš 500,000 aktyvių narių. Išmoka į PayPal ir AlertPay. Minimali išmoka surinkus $20.00, pinigai pravedami paskutine mėnesio diena.

Registracija nesudėtinga. Pirma įrašome el.paštą, į kurį ateis laiškas su nuoroda registracijai patvirtinti. Sėkmingai užsiregistravus ir prisijungus prie sistemos jums pasiūlys įdiegti nedidelę programėlę “CashBar”, kuri mažame langelyje rodys reklamas arba kitaip tariant “surfins”. Jei dėl kažkokių priežasčių negavote pasiūlymo įdiegti”CashBar” ją galite parsisiūsti rankiniu būdu. Programa veikia tyliai, netrukdo ir visiškai neapkrauna kompiuterio darbo.

Štai kaip atrodo veikianti “CashBar” programa.

Aš dažniausiai šią programą palieku įjungtą per naktį kauptis taškams, kurie vėliau konvertuojasi į pinigus. 1.000 Taškų = $0.10+. Taškai konvertuojami į pinigus, kiekvieno mėnesio pradžioje. 20Dollars2Surf surfinant galima gauti papildomų taškų. Jei “surfinant” pamatysite tokį paveiksliuką “banerį” tai vadinama “Cash Bonus”, spauskite jį ir gausite papildomu taškų.

Per mėnesį “surfinant” iš viso leidžiama surinkti 10000 taškų, toliau taškai nebesikaupia. Dabar tikriausiai galvojate, kad neverta vargti dėl vieno amerikietiško dolerio per mėnesį, kas čia per uždarbis…:) 20Dollars2Surf taškus galima rinkti spaudinėjant reklamas “Click Bonus”, kiekvieną dieną reklamų pateikiama po 10 ir daugiau, o už jas mokama nuo 5 iki 20 taškų. Vien iš “Click Bonus” per mėnesį galima prisidurti iki 10000 taškų. Tai dar ne viskas čia yra ir “Mail Bonus”, tai laiškų skaitymas, o tai reiškia papildomus taškus.

O visų šauniausia čia yra 10 lygių REFERALŲ sistema. Nuo visų referalų lygių, mokama 10% jų uždarbio! Taigi geras uždarbis garantuotas.

Apibendrinant jūs galite uždirbti surfinant, peržiūrinėjant reklamas, skaitant laiškus, gaudant “Cash Bonus’us” ir kviečiant žmonės tapti jūsų referalais. Galimybių pinigam uždirbti tikrai daug, tereikia noro ir šiek tiek pastangų.

Registruotis

make cash

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *